Полянко Валентина Василівна

декан факультету менеджменту, туризму та ресторанного господарства

кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і туризму

Полянко Валентина Василівна – особистість, відома не лише в інституті, але й далеко за його межами. За роки своєї діяльності зуміла досягти великих успіхів і як викладач, і як науковець. Вагомим творчим та науковим здобутком Валентини Василівни є численна кількість опублікованих нею наукових та навчально-методичних праць (понад 200). Сферою її наукових інтересів є проблеми конкурентоспроможності та ефективності функціонування підприємств торговельної галузі. Керівник Системи управління якістю освіти у ЧТЕІ КНТЕУ.

Відмінник освіти України, нагороджена почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг, Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Чернівецької міської ради; подяками президії науково-методичної комісії у торгівлі МОНУ та Чернівецького міського голови.

У 1980 р. закінчила з відзнакою Київський торговельно-економічний інститут за спеціальністю «Економіка торгівлі».

У 2002 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.07.05. – Економіка торгівлі та послуг. Вчене звання доцента отримала у 2006 р.

Стаж педагогічної роботи у ЧТЕІ – понад 33 роки.

Пройшла підвищення кваліфікації за категорією заступники директорів інститутів (деканів факультетів) ВНЗ ІІІ-IV р.а. в Університеті менеджменту освіти України (вересень 2013 р.).

Основні публікації:

1. Полянко В.В. Основи підприємництва : [навчальний посібник] / Полянко В.В., Круглянко А.В. – К.: Дакор КНТ, 2008. – 174 с.

2. Полянко В. Особливості аналізу доходів торговельних підприємств у системі управління процесами формування результатів їх діяльності / В. Полянко // Стан та перспективи розвитку обліково-аналітичного забезпечення управління підприємницькою діяльністю в умовах євроінтеграційних процесів : Матеріали Міжнародної наукової інтернет-конференції. – Чернівці : ЧТЕІ КНТЕУ, 2015. – С. 91-93.

3. Полянко В. Методика оцінки результативності роботи підприємств туристичного бізнесу / В. Полянко // Туризм як пріоритетний напрям соціально-економічного розвитку регіону : Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції. – Чернівці : ЧТЕІ КНТЕУ, 2015. – С. 204-206.


Система Orphus